Skip to content Skip to footer

Poznaj zabójczo wciągającą serię Śledztwo!

Lupa, zakręcony wąs, podniszczony prochowiec i fajka w ustach. Wymienione atrybuty z pewnością są ci dobrze znane. Kto nigdy nie pragnął chociaż na chwilę zostać detektywem i wejść do świata kryminalnych i mrożących krew w żyłach zagadek. Z grami karcianymi z serii Śledztwo masz szansę wcielić się w postać genialnego Sherlocka Holmesa, sprytnego Kapitana Żbika lub niepozornego ale przenikliwego Porucznika Columbo i odkryć mroczną historię.

Seria Śledztwo – rozwiązuj zagadki kryminalne

Gry z serii Śledztwo to kooperacyjne gry karciane w których jedna osoba wciela się w postać świadka, a pozostali tworzą zespół śledczych. Świadek puszcza wodzę fantazji i w oparciu o wylosowane karty układa kryminalną zagadkę. Stopień jej skomplikowania zależy wyłącznie od jego wyobraźni. Śledczy zaś wspólnymi siłami, zadając trafne pytania starają się zrekonstruować opowieść świadka i rozwiązać historię zbrodni.

Zabójczo wciągająca gra karciana

Wydarzenia te miały miejsce tuż z nastaniem jesieni. Wszystko zaczęło się, kiedy osłabiony po długiej chorobie opuszczał szpital. Gdy był już pod swoim domem, zauważył zastęp straży pożarnej i płomienie wydobywające się z jego okien. Kto podłożył ogień, kto ucierpiał w wyniku pożaru i jakim motywem kierował się podpalacz?

Czy odgadniesz historię tej zbrodni, a może sam stworzysz opowieść o fałszerstwie, zniesławieniu lub morderstwie z nienawiści i wcielisz się w rolę świadka zdarzenia. Z grą Śledztwo masz szansę rozwiązywać różnorodne sprawy w gronie przyjaciół i obudzić w sobie instynkt detektywa!

Rozwiąż polityczne i kryminalne intrygi

To był długi dzień nieoczekiwanych wydarzeń. Kiedy zadzwonił telefon, Prezydent w skupieniu przeglądał maile. Ponury głos w słuchawce zawiadomił o ujawnieniu kompromitujących zdjęć głowy państwa w lokalnej prasie. Jaki zawstydzający przedmiot widać na fotografiach, gdzie je wykonano i dlaczego zbrodniarz zdecydował się na taki krok?

Czy wiesz już kto za tym stoi? Razem z przyjaciółmi rozwiązuj polityczne i kryminalne intrygi, które wydarzyły się za murami Białego Domu. Szantaż, korupcja, pranie mózgu, terroryzm, handel ludźmi, żądne zemsty gospodynie domowe, cierpiący na manie wielkości politycy, tonący w długach lekarze. Pamiętaj, że w grze Śledztwo w Białym Domu wszyscy i wszystko jest ze sobą powiązane, a politycy największego mocarstwa świata potrafią być naprawdę bezwzględni. Jeśli pamiętasz postać Franka Underwooda, na pamięć znasz cytaty z House of Cards, zagraj w Śledztwo w Białym Domu i odkryj zagadkę zdarzeń w rezydencji prezydentów USA.

Detektywistyczna gra dla całej rodziny

Ta kradzież Księżyca przejdzie do historii! Wszystko wydarzyło się o północy. Nagle zapadła nieprzenikniona ciemność, a policja dotarła na miejsce zbrodni dopiero po godzinie.  Ktoś widział sprawcę w samochodzie zaparkowanym na poboczu. Gdzie został ukryty Srebrny Glob, przy pomocy czego sprawca dokonał grabieży i dlaczego to zrobił?

Śledztwo Niewiarygodne historie to ekscytująca zabawa dla całej rodziny, pełna podchwytliwych pytań i dedukcji. Niesamowity klimat i  emocje, wysoka regrywalność i proste zasady to gwarancja świetnej zabawy.

Angielski z kryminałem

Do zbrodni doszło na cmentarzu położonym między kościołem a zakrystią. Ksiądz wracający z wieczornej mszy niespodziewanie otrzymał cios w głowę i padł nieprzytomny na ziemię. Kto był rabusiem, dlaczego przestępca zaatakował ofiarę i co zniknęło z miejsca zbrodni?

Z towarzyską grą karcianą The Investigation za pomocą trafnych pytań rozwiązujesz zagadki kryminalne, ćwiczysz myślenie logiczne oraz przede wszystkim doskonalisz język angielski. Rozwiąż mrożące krew w żyłach zagadki, poznaj ponad 500 angielskich słówek i zwrotów, ucz się szybko konstruować wypowiedzi i utrwalaj struktury leksykalno-gramatyczne.

Poczuj klimat i emocje kryminalnych zagadek

Kto otruł gości modnej restauracji? Czyje ciało znaleziono w kuchni Białego Domu? Co się wydarzyło w zalanej krwią windzie? Dlaczego odłamano nos Sfinksa? Z serią Śledztwo masz szansę dołączyć do ekipy śledczych pracujących nad wyjaśnieniem okoliczności zbrodni. A może wolisz wejść w rolę kluczowego świadka i zrelacjonować przebieg wydarzeń? Wejdź do świata zabójczo wciągających gier karcianych i obudź w sobie instynkt detektywa!

Total
0
Shares