Skip to content Skip to footer

Chcesz odkryć sekrety swoich znajomych? Poznaj grę karcianą Tajne przez poufne

Każdy z nas ma własne sekrety, których nie zdradził nikomu. Drobne tajemnice, rzeczy, o których wstydzimy się opowiadać, nie są niczym niezwykłym. Nawet gwiazdy z pierwszych stron gazet skrzętnie ukrywają pewne zdarzenia ze swego życia.

Sekretne życie gwiazd

Najprawdopodobniej nie wiedziałeś, że siostra Jacka Nicholsona tak naprawdę okazała się jego matką, a matka – babcią. Dopiero kilka lat temu na jaw wyszła informacja, że pierwsza praca hollywoodzkiego aktora Brada Pitta polegała na roznoszeniu ulotek w przebraniu kurczaka, a z kolei Rod Stewart, aby wyzbyć się lęku związanego ze śmiercią przez pewien czas pracował jako grabarz. Niewiele osób wie także, że ceniony i lubiany Woody Harrelson ma mroczną przeszłość. Wychowywał go ojciec, który był płatnym mordercą.

Media oraz ludzie kochają sekrety. Dreszczyk emocji, który towarzyszy zdradzeniu pewnych tajemnic jest niewątpliwie ekscytującym doświadczeniem. Co, jeśli odkrywanie swoich tajemnicy byłoby elementem rozgrywki w gronie znajomych i przyjaciół?

Poznaj sekrety swoich znajomych

Chciałbyś poznać lepiej swoich kolegów i koleżanki, dowiedzieć się ich sekretów a przy okazji świetnie się bawić? Tajne przez poufne to gra, która rozruszy każdą imprezę. Gracze dzielą się na dwie drużyny: białą i czarną. Na każdej karcie pytań znajdują się dwa pytania (białe dla członków drużyny białej, czarne dla drużyny czarnej) oraz odpowiedzi TAK i NIE. Każdy gracz odpowiada na pytanie skierowane do jego drużyny, kładąc swój żeton obok wybranej odpowiedzi. Zadaniem graczy jest odgadnąć, kto należy do ich teamu.

Tego się nie spodziewasz!

Czy kiedykolwiek zjadłeś karmę dla zwierząt? Czy któryś z twoich znajomych podróżował autostopem? Kto z twojej paczki uważa, że przetrwałby apokalipsę zombie? A może, ktoś z was sądzi, że istnieje pozaziemska forma inteligencji? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzielicie, grając w Tajne przez poufne.

Gry imprezowe potrafią nie tylko ożywić zwykłe spotkanie w gronie znajomych, ale także urozmaicić imprezę w ciekawe wspomnienia. Najlepsze gry na imprezę to takie, które mają proste zasady, są szybkie do wytłumaczenia oraz stwarzają możliwość do wzajemnego poznania się. Tajne przez poufne to doskonała gra karciana, która przyniesie sporo śmiechu i zbliży do siebie znajomych z pracy, studiów bądź ze szkoły.

Gra imprezowa, dzięki której poznacie się na wylot

Zaproś do rozgrywek znajomych i wspólnie sprawdźcie, ile o sobie wiecie, czego się domyślacie i co przed sobą ukrywacie. Odpowiadajcie na pytania, analizujcie odpowiedzi innych graczy i bawcie się długie godziny.

Total
14
Shares